Les persones que treballem a l’escola per a fer-la viva cada dia som:

Director: RAMON BERINGUES REIG

EQUIP D’INFANTIL I PRIMÀRIA

Director Pedagògic: ROGER SOLER

Coordinadora d’Infantil i 1r i 2n d’EP: ANNA PUIG

PILI AGUILAR,  XAVI CORELLA, ANGI LLORENS, ORIOL LORENTE, CLAUDIA NAVARRO, MARIA PERAITA (Roger Escriu),  ANNA PUIG, MAGDA ROIG i  ANABEL SENSO.

Coordinadora de Primària (de 3r a 6è): MÒNICA MARTIN

TERE ARAGÓN, OONA ARGILAGÓS, ESTHER BARCELÓ, BERTA LLOPIS, MARTA CARBONELL, ESTHER CERVERA,  MARCOS GARCÍA, EVA GÓMEZ (Maria Hernández),  AROA LLORENS, SÍLVIA MARSAL, MONICA MARTÍN, TERE MESIA, NOEMÍ PALACIOS, SANDRA PEREZ, ESTRELLA RUIZ, MÍRIAM SUBIRATS, SANDRA VILLALONGA i MARIONA VIÑOLAS.

EQUIP D’ESO I BATXILLERAT

Director Pedagògic: ROGER SOLER

Coordinadora d’ESO (1r, 2n i 3r): MÍRIAM MARTÍNEZ (Eva Villuendas)
Coordinador de 4t d’ESO i Batxillerat: ARNAU ESTRUCH

ALFRED AGUILAR, ANNA BARRACHINA, RAMON BERINGUES, SARA CAMPS, EDUARD CARBONELL, SANTI DESVALLS, TERESA DOMINGO, EDGAR DUCH, SÒNIA ELVIRA, ARNAU ESTRUCH, ÒSCAR GAVALDÀ, AMÈLIA GIMENO, MONTSE MARCET,  NÚRIA MESTRE, MARGA MIRET, SÍLVIA PASCUAL, MONTSE PÉREZ, ALBERT PEREZ, MUNTSA RASET, ZURIÑE RESA, GENI RIBAS, ROGER SOLER, CARME TAULÉS, MÒNICA TORRES, CARLOS VAN OOSTERZEE, EVA VILLUENDAS i ESTHER ZARRALUQUI.

 

EQUIP D.O.E

Coordinadora: MONTSE PÉREZ

                MARIONA VIÑOLAS i ESTRELLA RUIZ

EQUIP DE PASTORAL i ACCIÓ SOCIAL 

Coordinadora : NÚRIA MESTRE

OONA ARGILAGÓS, ANNA BARRACHINA, SANTI DESVALLS, BERTA LLOPIS i NÚRIA MESTRE.

EQUIP D’INFORMÀTICA

Coordinador: ÒSCAR GAVALDÀ

EQUIP D’ADMINISTRACIÓ, SECRETARIA I SERVEIS

Administrador: JOSEP RIAMBAU

IRENE CATASUS, ROSA GARCÍA, SILVIA GONZÁLEZ, ANGI MARTÍNEZ, LAIA MARRUGAT, ROGER PEÑAS i ARTURO VALERA.

EQUIP DE MENJADOR I EXTRAESCOLARS

Coordinador: LÍDIA ROCHE (MENJADOR)

BEA AGUILAR, ISABEL CARO, ALBERT CARRASCO, ROSA GARCÍA, MARIA DEL MAR GONZÁLEZ, MARIA HILL, LAIA LLÒRIA, JÚLIA ORTEGA, ROSA PUJANTE, MARIA SÁNCHEZ, SANDRA SÁNCHEZ i ALEJANDOR VALERA.

Coordinadora: LAIA MARRUGAT (EXTRAESCOLARS)

ANGLÈS: SPEAKEASY (Carme, Ela i Laura)
TEATRE: Marta Nogués
RITMICA: CLUB RITMICA SITGES (Lian)
STYLDANCE: CLUB RITMICA SITGES (Anna Batista)
ROBÒTICA: IGNITE (Mònica Nevada)
DISSENY 3 D: IGNITE (Rafa Sánchez)
IOGA: IOGA RIÜYOGA (Deborah Gil)
SKATE: SURF CLUB SITGES (Jaume Oller)
TAEKWONDO: Fàtima Díaz
PREESPORT: Julia Ortega
MULTIESPORT: Claudia Navarro
GUITARRA: Marc Bernad
ESGRIMA: CLUB D’ESGRIMA SAG (Santi Godoy)
FUTBOL SALA: TOT SPORT (Marc Navarro)
MOU-TE: Berta Llopis

EQUIP D’ACOLLIDA MATINAL

JÚLIA ORTEGA i ISABEL CARO.

PERSONAL DE CUINA

PACO, AINARA, NANI i GERARDO

PERSONAL DE NETEJA

PURI, CATI, CONSUELO, MARIA DEL MAR, PILAR, LUCRETIA, ROBERTO i REBECA.