Les persones que treballem a l’escola per a fer-la viva cada dia som:

Director: RAMON BERINGUES REIG

EQUIP D’INFANTIL I PRIMÀRIA

Director Pedagògic: ROGER SOLER

Coordinadora d’Infantil i 1r i 2n d’EP: ANNA PUIG

PILI AGUILAR,  XAVI CORELLA, MARTA GRACIA,  ANGI LLORENS, ORIOL LORENTE, MAGDA ROIG,   ANABEL SENSO i POL RAURELL.

Coordinadora de Primària: MÒNICA MARTIN

TERE ARAGÓN, ESTHER BARCELÓ, MARTA CARBONELL, ESTHER CERVERA,  MARCOS GARCÍA, EVA GÓMEZ,  AROA LLORENS, SÍLVIA MARSAL,  TERE MESIA, NOEMÍ PALACIOS, MARIA PERAITA, PAU SANGENÍS, MÍRIAM SUBIRATS, SANDRA VILLALONGA i ARIADAN YSALGUÉ.

EQUIP D’ESO I BATXILLERAT

Director Pedagògic: ROGER SOLER

Coordinadora d’ESO (1r, 2n i 3r): MÍRIAM MARTÍNEZ (Eva Villuendas)
Coordinador de 4t d’ESO i Batxillerat: ARNAU ESTRUCH

ALFRED AGUILAR, ANNA BARRACHINA, RAMON BERINGUES, NATÀLIA CÀMARA, SARA CAMPS, EDUARD CARBONELL, TERESA DOMINGO, EDGAR DUCH, SÒNIA ELVIRA, ARNAU ESTRUCH, ÒSCAR GAVALDÀ, AMÈLIA GIMENO, MONTSE MARCET, MÍRIAM MARTÍNEZ, NÚRIA MESTRE, MARGA MIRET, SÍLVIA PASCUAL, ALBERT PEREZ, MUNTSA RASET, GENI RIBAS, CARME TAULÉS, MÒNICA TORRES,  EVA VILLUENDAS i ESTHER ZARRALUQUI.

 

EQUIP D.O.E

Coordinadora: MONTSE PÉREZ

                MARIONA VIÑOLAS i ESTRELLA RUIZ

EQUIP DE PASTORAL i ACCIÓ SOCIAL 

Coordinadora : NÚRIA MESTRE

ANNA BARRACHINA, EVA GOMEZ, ANNA PUIG, GENI RIBAS.

EQUIP D’INFORMÀTICA

Coordinador: ÒSCAR GAVALDÀ

EQUIP D’ADMINISTRACIÓ, SECRETARIA I SERVEIS

Administrador: JOSEP RIAMBAU

IRENE CATASUS, JUANJO EGEA, BERTA LLOPIS, LUIS MIGUEL MARTÍN, ANGI MARTÍNEZ, PILI TUTUSAUS i ARTURO VALERA.

EQUIP DE MENJADOR I EXTRAESCOLARS

Coordinador: LÍDIA ROCHE (MENJADOR)

Coordinadora: BERTA LLOPIS (EXTRAESCOLARS)

MARC BERNAD, CLÀUDIA BARRACHINA, ANNA BATISTA, ISABEL CARO, ALBERT CARRASCO, FÁTIMA DÍAZ, DANI EGEA, ROSA Mª GARCÍA SANTAELLA,  SÍLVIA GONZÁLEZ, Mª DEL MAR GONZÁLEZ, XAVIER HEREU, JAUME JORDI LLOPIS, LAIA LLORIÀ, NÚRIA MORENO, LAIA NAVARRO, MARTA NOGUÉS, JÚLIA ORTEGA, ROSA PUJANTE,  SANDRA SÁNCHEZ i ALEJANDRO VALERA.

EQUIP D’ACOLLIDA MATINAL

SÍLVIA GONZÁLEZ, JÚLIA ORTEGA, ISABEL CARO i BERTA LLOPIS.

PERSONAL DE CUINA

PACO, AINARA, NANI I SANDRA

PERSONAL DE NETEJA

KATI, CONSUELO, YOLANDA, SARAI, ANNA i MARIA

ORGANIGRAMA FUNCIONAL